خرید میوه خشک عمده فله و بسته بندی
میوه خشک عمده

میوه خشک عمده

میوه خشک عمده بازار هدف متفاوتی از میوه خشک شده دارد. خریداران عمده خشکبار؛ تجار، کارگاه های بسته بندی میوه خشک، صادر کنندگان، برندها و فروشگاه های بزرگ میوه خشک و خشکبار هستند. خرید میوه خشک در حجم بالا و سپس خرده فروشی آن، یکی از روش های کسب درآمد از میوه جات خشک شده است.

اگر قصد خرید و فروش میوه خشک عمده را دارید، این مقاله برای شما مناسب است. در هنگام خرید و فروش میوه خشک در حجم بالا نکات مهمی را باید بدانید. ندانستن این نکات؛ ضرر و زیان های مالی بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد. پس با الوو آجیل همراه باشید تا در این مورد اطلاعات کافی را به دست آورید.

راهنمای خرید میوه خشک عمده

خرید میوه خشک عمده به سادگی خرید یک کیلو از آن محصول نیست. در خرید میوه خشک در تناژ بالا شما تنها بخشی از محصولات را مشاهده کرده و از کیفیت آن مطلع می شوید. این امکان که تمام بار خشکبار شما مانند نمونه مشاهده شده مرغوب و باکیفیت نباشد، امر غیر ممکنی نیست.

در هنگام خرید میوه خشک عمده از یکدست بودن کل بار اطمینان حاصل کنید. تمام باری که قصد خریداری آن را دارید باید از کیفیت و سلامت یکسان و بالایی برخوردار باشد. مبادا با دیدن بخش کمی از محصول و بدون بررسی تمام پاکت های بسته بندی وجه میوه خشک را پرداخت نمایید.

الوو آجیل توصیه می کند؛ هنگام خرید میوه خشک از فروشنده بخواهید که کل بار را در پاکت های شفاف پلاستیکی قرار دهد تا به سادگی بتوانید از محتویات پاکت ها مطلع شوید. بهتر است محصولات مورد نیاز خود را از فروشگاه های معتبری که بازگشت کالای نامرغوب و عودت وجه را ضمانت می کنند؛ خریداری نمایید.

میوه خشک عمده فله

میوه خشک عمده فله را با احتیاط خریداری نمایید. میوه خشک فله ای مبدأ مشخصی نداشته و امکان یکدست نبودن محصولات و قاطی شدن میوه خشک با میوه خشک های نامرغوب در آنها زیاد است. مگر اینکه میوه خشک را به صورت فله ای از مراکز معتبر و شناخته شده ای خریداری نمایید.

خرید فله ای میوه خشک برای شما بسیار مقرون به صرفه است. اما دقت داشته باشید که قیمت پایین و صرفه اقتصادی بالای این خرید؛ شما را به اشتباه نیندازد. پایین تر بودن قیمت میوه خشک فله ای به نسبت میوه خشک بسته بندی امری بدیهی است. اما ارتباطی با کیفیت پایین آن ندارد.

پایین تر بودن قیمت میوه خشک عمده فله ای به دلیل حذف هزینه های لازم برای بسته بندی و نیروی انسانی و تجهیزات مورد استفاده در بسته بندی کردن میوه خشک است. دقت کافی داشته باشید؛ شما باید همان محصول مرغوب و لوکس را به صورت فله ای و البته با قیمت پایین خریداری نمایید.

بسته بندی میوه خشک و کسب درآمد از آن

میوه خشک بسته بندی شده در نظر مشتریان بسیار جذاب تر از میوه خشک فله ای است. بسته بندی میوه خشک با روش های خلاقانه و براساس روانشناسی مشتریان، امکان فروش میوه خشک را به میزان قابل توجهی بالا می برد. فروش میوه خشک بسته بندی با ارزش افزوده خوبی انجام می شود.

خرید میوه خشک فله ای به صورت عمده و سپس بسته بندی کردن آن؛ یکی از راه های کسب درآمد در منزل می باشد. با بسته بندی کردن میوه خشک می توانید به درآمد مناسب و بی دردسری دست پیدا کنید. اگر شما یک خانم خانه دار هستید؛ این کار می تواند یک منبع درآمد عالی برای شما و خانواده تان باشد.

شما می توانید میوه خشک های بسته بندی شده را از طریق پیج اینستاگرام، سایت های دیوار و شیپور بفروش برسانید. فروش میوه خشک بسته بندی شده بهداشتی در میان اقوام و آشنایان شما نیز می تواند درآمد خوبی را برایتان به همراه بیاورد. آشنایان شما به دلیل اطمینانی که به شما دارند؛ به سادگی میوه خشک های خود را از شما خریداری می نمایند.

قیمت میوه خشک عمده

یکی از عوامل موثر در تعیین قیمت میوه خشک، خرید به صورت خرده و یا عمده است. قیمت میوه خشک عمده همواره پایین تر از قیمت خرده فروش خشکبار میوه است. اما قیمت میوه خشک عمده خود نیز به عوامل مهمی بستگی دارد و در خرید عمده برگه میوه هم قیمت ارزان و گران معنی دارد.

میزان و حجم سفارش تنها عامل مهم در قیمت گذاری میوه خشک یا هر محصول دیگری نیست. قبل از هر چیز باید به کیفیت میوه مورد استفاده در تولید میوه خشک دقت کرد. طبیعتا تولید میوه خشک با استفاده از میوه کاملا سالم و درجه یک با هزینه های بیشتری انجام می شود.

گاهی مشتریان درخواست خرید میوه خشک عمده با بسته بندی های استاندارد و با نام و برند خودشان را دارند. در این مواقع قیمت محصول بالاتر از حالت معمول که برگه میوه ها به صورت فله ای و بدون پاکت های بسته بندی خواهد بود که امری کاملا طبیعی است.

اشتراک:

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.